Karakteristikat.

AP-197.

I pershatshem per investim ne banim, hoteleri, sherbime tregtare etj. Shitet shtepi private afer detit ne Jale 269,000 € https://www.

Dje 09:42 Agjent për shitje të pronës NE VUNO, JALE NJE NGA SHTEPITE ME TE VECANTA, OFROHET EKSLUZ.

000 Euro.

. . .

Karakteristikat.

MirLir. 12 foto. .

. .

Shtepi ne vuno dhe njoftime per prona ne shitje, trualli ose toke bujqesore si dhe truall ose toke shitet toke ne dhermi truall ne kamez truall shitje ne borsh truall per shitje ne himare.

300,800 € Metropol74307 Shitet Njesi komerciale te kompleksi Delijorgji Tirana, Albania 60 m 2.

. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!.

. Vuno Toka është e pozicionuar mes Dhërmi dhe Himarë, vetëm 2 km larg nga plazhi i mrekullueshëm Jala.

27 Gush 16:10 JALE-Vuno(Dhermi).
Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per rezidenca kodra e diellit okazion dhermi astir okazion grand park residence apartament oxhaku shtepi ne shitje.
Shitet ndertese ekzistuese ne Riviere, ne Vuno (Jale).

JALE-Vuno(Dhermi)dhoma per pushime ne bregdet.

.

. Shtepi shes vuno dhe njoftime per prona ne shitje, trualli ose toke bujqesore si dhe truall ose toke shitet toke ne dhermi truall ne kamez truall shitje ne borsh truall per shitje ne. .

Aktualisht është e pa-banueshme pasi ka nevojë për. . . al, pasi ne jemi reklamuesi. Des Real Estate ka nxjerrë në shitje 20 ha kullotë në Lagunën e Divjakës si dhe 7-10 ha tokë arë.

shtepi vuno Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim).

Toke per Shitje ne Vlore. remax-albania.

Karakteristikat.

Dua te blej shtepi dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje yzberisht dua prona pasuri te patundshme shtepi ne shitje don bosko shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje rruga e dibres shtepi ne shitje tirane farmacia 10 tirane kompleksi.

39 ha e ndodhur ne fshatin Lukove te rrethit te Sarandes si edhe pyll+kullote me siperfaqe 8.

87 Per Shitje.

75,000 EUR / Total Shitje.